PENÍZE ZA PŘÍJEM E-MAILŮ

Jak to funguje?

Velmi jednoduše. Jelikož nikdo nemá rád SPAM (nevyžádanou reklamu - taková spíše firmám poškodí pověst), raději Vám firmy zaplatí za to, že jejich reklamu budete přijímat. Tím pádem se reklamní email stane žádaný, a to firmy chtějí.

Za každý přečtený e-mail získáváte určitý obnos, který se připíše na Vaše konto, jež je Vám při registraci zřízeno. Naspořené peníze Vám firma pošle šekem a to nejčastěji jednou za měsíc na Vaši adresu. Šek Vám proplatí každá banka, ale ověření platnosti šeku trvá až 3 týdny. U českých a slovenských společností je možnost převodu peněz přímo na účet, nebo zaslání peněz složenkou.

Upozornění :

Musíte zadat existující emailovou adresu, protože každý email obsahuje odkaz na který musíte kliknout (zprávu nemusíte nutně číst!), teprve potom se Vám přičte určený obnos na Vaše konto!

Peníze Vám chodí ve formě šeků, na adresu uvedenou při registraci. Šek Vám proplatí každá banka, ale ověření platnosti šeku trvá až 3 týdny.

Slovníček pojmů :

REFERRAL je další "surfař", který se registruje přes Vás. Z tohoto člověka a z lidí v dalších úrovních máte určitou provizi. Tito lidé se rozdělují do několika úrovní:

  1. DIRECT - za každého, koho získáte přímo Vy (tzv. 1 úroveň)
  2. ... každý, koho získáte Vy, může sehnat další lidi (tzv. 2 úroveň)
  3. ... lidé z druhé úrovně mohou sehnat další surfaře (to už je 3. úroveň).
  4. ... a tak to jde až do 10. úrovně (více žádná společnost nenabízí, některé nabízejí 5 úrovní, některé dokonce žádné)
BROWSER - WWW prohlížeč, prakticky se vyskytují pouze výrobky firem Netscape a Microsoft.